• Lill, Mari-Liis (Teatrileksikon)
    Osi Veera (Turgenevi Kuu aega maal, 2006) Helmi (Kivirähki Voldemar, 2007) Goneril (Uusbergi ja Shakespeare’i Head ööd, vend!, 2008) Ines (Vetemaa, Aule ja Karusoo Sigma Tau-C705, 2008) Svea (Lagle ja Liivaku Sinul on meretäis hirmu, 2009) Anja (Tšehhovi Kirsiaed, 2010) Ophelia (Shakespeare’i Hamlet, 2013 MTÜ Kell Kümme) Sadu (Keräneni ja Vihmari Varastatud oranž jalgratas, 2010, Vana roosa maja 2012, Kuldne Lurich, 2014) Saatejuht (Soulimenko Ma pigem tantsiksin sinuga, 2016, R.
  • Ratasepp, Ursula (Teatrileksikon)
    , 2014)  osaleja (Lille, Võigemasti, Mureli ja Ratasepa sugu: N, 2015 Vabal Laval) Õde James (Shanley Kahtlus, 2015, Pikk Mari) Kirjandus Ursula Ratasepp: seriaal ja teater on nagu öö ja päev.
  • Hein, Jaak (Teatrileksikon)
    Mänginud telelavastuses „Soo” (1992).
  • Reili, Hanneli (Teatrileksikon)
    Aastast 1988 toimetuses „Teleteater” teatriülekannete ja telelavastuste („Soo” 1992, „Öised lood” 1993, „Wikmani poisid” 1995, „Ma armastasin sakslast” 1998 jpt) toimetaja, vastutav toimetaja, produtsent.
  • Vassiljev, Aivar (Teatrileksikon)
    Esinenud koos eesti muusikute Tõnu Naissoo, Mart Soo, Taavo Remmeli, Raivo Tafenau, Olav Ehala jt ning paljude välismuusikute ja -ansamblitega (näiteks Joe Lee Wilson (USA), Alan Matheson, Brownman Ali (Kanada), David Gološtšokin (Venemaa), Mina Agossi (Prantsusmaa), Ryo Kawasaki (Jaapan)) ning ansambliga New York Voices (USA).
  • Nebel, Lauri (Teatrileksikon)
    Mänginud Noorsooteatri ansamblites (Hampelmann jt), loonud ja esitanud lauluetenduse „Luguauk” (1977).
  • Tohver, Anneli (Teatrileksikon)
    aastast klaveripedagoog Nõmme Muusikakoolis (õpilasi: Liis Lehto, Laura Lahesoo) ning samas ka flöödi- (2001–12) ja klarnetiklassi (2015–16) kontsertmeister.
  • Tatsi, Merike (Teatrileksikon)
    Osi Anni (Smuuli Atlandi ookean, 1979) Emily Webb (Wilderi Meie linnake, 1980) Philippa Haymes (Christie ja Alleni Kutse mõrvale, 1982) Ida (Horváthi Lood Viini metsadest, 1983) Silvia (Raudsepa Mikumärdi, 1983) Veera (Turgenevi Kuu aega maal, 1984) Doktori naine (Vahingu Testament, 1984) preili Martinson (Lutsu ja Pedajase Soo, 1985) Maria (Valtoni Vägede valitsejad, 1986) Ljuba (Razumovskaja Ühe katuse all, 1986) Kustaava Niskamägi (Wuolijoki Niskamäe noorperenaine, 1987) Lesk (Kanderi Zorbas, 1989) donja Elvira (Molière’i Don Juan, 1990) proua Petrell (Lindgreni Vahtramäe Emil, 1990) Clea (Shafferi Must komöödia, 1991) Ilona Ahlgren (Wuolijoki Niskamäe naised, 1992) Manon (Tremblay Igavesti Sinu, Marie-Lou, 1992) Julie (Kerni Teatrilaev, 1992) Anna (Raudsepa Demobiliseeritud perekonnaisa, 1993) Anna Stjärnhöte (Lagerlöfi ja Aaloe Gösta Berlingi saaga, 1994) kuninganna Maria (Ehala, Costeri ja Gorini Thijl Ulenspiegel, 1996) proua Witcher (Hermani Maratontants, 1997) Ema (Lutsu, Laanemetsa ja Puuderselli Nukitsamees, 1998, koostöös Pärnu kooliteatriga) Surnu abikaasa (Strindbergi Hades, 1998) Kate (Gurney Sylvia, 1999) Kirjandus K.
  • Kulvere, Heino (Teatrileksikon)
    Osi noor Märt (Kitzbergi Kauka jumal, 1949) Simmu Priidu (Hindi Kuhu lähed, seltsimees direktor?, 1949) Sebastian (Shakespeare’i Mida soovite, 1949) Janis (Mihhalkovi Ma tahan koju, 1950 Lõuna-Eesti Teatris) Maksim Orlov (Djakonovi Pulmad kaasavaraga, 1951) Lavastusi Liivese Linnud lahkuvad pesast (1960 Endlas) Otčenášeki Romeo, Julia ja pimedus (1961) Masevitši Barba (1962) Mirodani Kuulus 702 (1963) Toominga ja Kilgase Perekond Kirret (1963) Treieri On põgenenud madu (1964) Kuuldemänge: Särgava ja Kuninga Issanda kiituseks (1968) Szypulski Vaduzi agent (1969) Tuuliku Kui kukub kägu (1970) Lutsu ja Kulvere Metskass (Soo) (1971) Tammsaare ja Kulvere Kärbes (1972) Saluri Mul kõik vanaviisi (1976) Tammsaare ja Kulvere Ma armastasin sakslast (1978) Gailiti Toomas Nipernaadi (4-osaline sari, 1972–82) Gailiti ja Saare Karge meri (1988) Kangro Linnuaiad (1990) Kirjandus H.
  • Tamm, Vello (Teatrileksikon)
    Normeti Valu (1973 Endlas) Saluri Külalised (1974 Draamateatris) Vallaku ja Undi Epp Pillarpardi Punjaba potitehas (1974 Endlas) Nashi Vihmameister (1975 Noorsooteatris) Williamsi Iguaani öö (1976 Endlas) Drutse Pühamast püham (1977 Vanemuises) Traadi Puud olid, puud olid.
  • Trink, Elmar (Teatrileksikon)
    Lavastusi Tuulingu Bumerang (1997) Saluri Minek (2008 SEE Teatris) Osi Nõunik (Švartsi Lumekuninganna, 1982) Juhan (Raudsepa Mikumärdi, 1983) Semjon (Tšervinski Viktoria, 1983) Doalty (Frieli Tõlkijad, 1984) Jannu (Lutsu ja Pedajase Soo, 1985) Michele (De Filippo Filumena Marturano, 1986) Margus (Kitzbergi Libahunt, 1986) härra Aeg (Maeterlincki Sinilind, 1986, koostöös kooliteatriga, ka näitejuht) Pilli-Tiidu (Merilaasi Pilli-Tiidu, 1987, ka näitejuht) Toomaspärk (Raudsepa Vaheliku vapustused, 1988) Lembit (Saluri Minek, 1988) Manolokes (Kanderi Zorbas, 1989) Val Xavier (Williamsi Orpheus allilmas, 1990) John Petersen (Soya Jonsen kadunuke, 1991) Simola peremees ja Valitseja (Wuolijoki Niskamäe naised, 1992) John (Hauptmanni Rotid, 1993) Jean-François (Bruno Pepsie, 1994) Kevenhüller (Lagerlöfi ja Aaloe Gösta Berlingi saaga, 1994) Sture Cervieng (Göthe Koeratopis, 1995) Kalakaupleja (Ehala, Costeri ja Gorini Thijl Ulenspiegel, 1996) Schneider (Smuuli Kihnu Jõnn, 1997) Taavi (Uustulndi ja Saare Tuulte tallermaa, 1999 Kuressaare Linnateatris) doktor Carrasco (Leigh’ Mees La Manchast, 2005, Dioneva) Wolf (Veberi Tüütu tüüp, 2005 Vana Baskini Teatris) Timofei Andreitš ja Nikifor Nikiforõtš (Dostojevski ja Rozovski Krokodill, 2006 Vana Baskini Teatris) Kreutzwald (Undla-Põldmäe ja Nielseni Viru laulik ja Koidula, 2013 Pärnu Koidula muuseumis) Kirjandus E.
  • Konsa, Amalie (Teatrileksikon)
    Jakobsoni Udumäe kuningas, 1897) Benjamin (Méhuli Joosep Egiptuses, 1899) Preziosa (Weberi Preziosa, 1902) Anu (Kitzbergi Tuulte pöörises, 1906, Endlas 1945) Knjertje (Heijermansi Lootus õnnistuse peale, 1907) Matrjona (Tolstoi Pimeduse võimuses, 1908) Leenu (Liivi Kolmat aega vallavanem, 1909) Vanaema (Kitzbergi Libahunt, 1911 ja 1925) Mari Soo (Karlsoni Pihid, 1913) Liisu (Kotzebue Pärmi-Jaagu unenägu, 1915) Fekla (Gogoli Naisevõtt, 1916) Mangu-Elts (Kitzbergi Enne kukke ja koitu, 1919) Heda (Järviluoma Põhjalased, 1921) Metsamoor (Lutsu Nukitsamees, 1923) Tooma-tädi (Blaumanise Rätsepad Sillamatsil, 1925) Kaketse Kadri (Kitzbergi Püve talus, 1928) proua Jannsen (Wuolijoki Koidula, 1932) Teenija (Nalkowska Naiste maja, 1932) Augustine Schmidt (Šeinini ja vendade Turide Provintsi kuberner, 1948) madame Chouet (Kálmáni Montmartre’i kannike, 1948) Varvara (Korneitšuki Ukraina steppides, 1948) Kadri (Semperi Murrang, 1949) Kirjandus Näitelava inimesed, Amalie Konsa.
  • Oopkaup, Margus (Teatrileksikon)
    Mänginud kuuldemängudes, filmis („Jõulud Vigalas”, 1981; „Karge meri”, 1982; „Nipernaadi”, 1983; „Näkimadalad”, 1989, kõik Tallinnfilm), telelavastustes („Koera süda”, 1988; „Otto Almari nägemus”, 1991; „Soo”, 1992) ja -seriaalis „Kättemaksukontor” (2010 ja 2015).
  • Rekkor, Jaan (Teatrileksikon)
    Mänginud kuuldemängudes („Saatja aadress”, 1979; „Üks teine lugu”, 2003; „Õngitsejad”, 2009), telelavastustes („Detektiivimäng“, 1989; „Soo”, 1992; „Wikmani poisid”, 1995), filmides („Nipernaadi”, 1983; „Äratus”, 1989, mõlemad Tallinnfilm; „Need vanad armastuskirjad”, 1992, Freyja Film; „Perekondlik sündmus”, 1997, Faama Film, Eesti Televisioon; „Vaarallista kokea”, 2003, Jarowskij Draama Suomi, Zodiak Finland; „Röövlirahnu Martin”, 2005, Parunid ja Vonid, Amrion, Taska Film; „Nõid”, 2006, Lizard Cinema Trade; „Mina olin siin”, 2008, Amrion, Helsinki-filmi; „Väikelinna detektiivid ja Valge Daami saladus”, 2013, Baltic Entertainment Company, Eesti Rahvusringhääling) ja teleseriaalides („M Klubi”, 1996–99; „Me saame hakkama”, 2000–01; „Ohtlik lend”, 2006–07; „Kättemaksukontor”, 2010–13; „Saare sosinad”, 2012–13; „Mägede varjud”, 2013–14; lastesari „Väikelinna detektiivid”, 2014).
  • Üksküla, Aarne (Teatrileksikon)
    , koos Raimo Passiga) Osi Šura (Zaki ja Kuznetsovi Kaks värvi, 1961, diplomilavastus Vanemuises) Pavel (Otčenašeki Romeo, Julia ja pimedus, 1961) Kretšinski (Suhhovo-Kobõlini Kretšinski pulm, 1962) Cary (Mirodani Kuulus 702, 1963) Malvolio (Shakespeare’i Kaheteistkümnes öö, 1964) Halena (Kohouti Kolmas õde, 1964) Wang (Brechti Hea inimene Sezuanist, 1965) Lendur (Saint-Exupéry ja Raidi Väike prints, 1965) don Juan (Frischi Don Juan ehk Armastus geomeetria vastu, 1966) Lipnik (Lavrenjovi ja Kurtna Viimne lask, 1967) Gustave (Anouilh’ Varaste ball, 1968 Rakvere Teatris) Mees (Choiński Alarm, 1969) Frank (Delaney Armunud lõvi, 1970) Ljamin (Volodini Ärkamine, 1971) doktor Wangel (Ibseni Naine merelt, 1973) esitaja (Liivi ja Normeti Valu, 1973) Niilas (Vallaku ja Undi Epp Pillarpardi Punjaba potitehas, 1974) Tartuffe (Molière’i Tartuffe, 1975) Väitsa-Mackie (Brechti ja Weilli Kolmekrossiooper, 1975) Tiit Piibeleht (Vilde Pisuhänd, 1976) Lawrence Shannon (Williamsi Iguaani öö, 1976) George (Albee Kes kardab Virginia Woolfi?, 1977) Sergei Vassiljevitš Bassov (Gorki Suvitajad, 1977) Narr, Joosep, Väeülem, Siseülem jt ülemad (Tammsaare Kuningal on külm, 1977) Anton Semjonovitš Makarenko (Makarenko ja Karusoo Makarenko koloonia, 1979 Noorsooteatris) Ben Jonson (Bondi Bingo, 1979 Draamateatris) Adam (Weskeri Neli aastaaega, 1980 Noorsooteatris) Viktor Mihhailovitš Karenin (Tolstoi Elav laip, 1980 Draamateatris) Al Lewis (Simoni Päikesepoisid, 1981 Draamateatris) Kreon (Anouilh’ Antigone, 1982 Ugalas ja 1998 Theatrumis, viimase eest aastapreemia) Richard (Albee Kõik aias, 1982 Ugalas) Alexandre Amilcar (Jamiaque’i Härra Amilcar, 1983 Noorsooteatris) Ornifle (Anouilh’ Tuuleiil, 1984 Vanalinnastuudios) Sirõi (Mišarini Seoses üleminekuga teisele tööle, 1985) Gustav Kaljas (Kruusvalli Vaikuse vallamaja, 1987, näitlejaauhind) Davies (Pinteri Majahoidja, 1987) Mees kontrabassiga (Süskindi Kontrabass, 1989) Jasper (Gray Finaal, 1990) Robert (Mameti Elu teatris, 1991 Draamateatris) Parun (Mrożeki Küürakas, 1992) Klaver (Anouilh’ Orkester, 1992) Walter (Churchilli Meister, 1993 Draamateatris) Eugene (Norèni Ja anna meile varjud, 1993 Draamateatris) James Tyrone (O’Neilli Pikk päevatee kaob öösse, 1994) Maurus (Tammsaare ja Pedajase Mauruse kool, 1995) Thomas Gray (Sabbathi Poisid sügisel, 1996) Ivan Romanovitš Tšebutõkin (Tšehhovi Kolm õde, 1996, näitlejaauhind) Harald Lusikas (Kivirähki Atentaat, 1997) krahv Zdenko von Borotin (Grillparzeri Esiema needus, 1997) Caribaldi (Bernhardi Harjumuse jõud, 1998, aastapreemia) Willie Clark (Simoni Päikesepoisid, 1998 Vanalinnastuudios) Frank (Russelli Rita koolitamine, 1999, diplomilavastus Theatrumis, ka juhendaja) Wilfred Bond (Harwoodi Kvartett, 2001) Rehepapp (Kivirähki Rehepapp, 2001) Vassili Ivanovitš Bazarov ja Pavel Petrovitš Kirsanov (Turgenevi ja Šapiro Isad ja pojad, 2002 Tallinna Linnateatris, mängis alates 2003 ka Kirsanovi rolli, laureaat festivalil Draama 2003) Vürst (Kivastiku Teener, 2003 VAT Teatris) Porfiri Petrovitš (Dostojevski ja Nüganeni Kuritöö ja karistus, 1999 Tallinna Linnateatris, mängis rolli 2003–05) Sheff (Anouilh’ Linnud, 2003 Vanalinnastuudios) Amandus Adamson jt (Kivastiku Külmetava kunstniku portree, 2004, R.
  • Mihhaljov, Juri (Teatrileksikon)
    Lavastusi Vampilovi Provintsianekdoodid (1978) Sokolova Farjatjevi fantaasiad (1979) Rozovi Metsise pesa (1979) Drutse Kasa mare (1980) Katzi Kõnelused õpetajaga (1981) Molière’i Arst vastu tahtmist (1982) Radzinski Tema – surma ja armastuseta (1983) Mihhaljovi ja Filippovi Kurss – Mereküla (1984) Pavlova Vagun (1985) Grekova Leskede laev (1985) Tammsaare ja Mihhaljovi Kärbes (1986) Katzi Kõnelused õpetajate toas (1987) Lutsu ja Mihhaljovi Soo (1989 Ilmarises) Kunderi ainetel P.
  • Undusk, Marion (Teatrileksikon)
    (Soo)rollide kammitsast lahti [„Mina, Orlando”, arvustus].
  • Saldre, Külliki (Teatrileksikon)
    Mänginud telelavastustes („Kuninganna Maudi maa”, 1980; „Soo”, 1992), filmis („Karikakramäng”, 1977, Tallinnfilm; „Kertu”, 2013, Amrion; „Nullpunkt”, 2014, Allfilm, Eesti Rahvusringhääling) ja teleseriaalides („Riigimehed”, „Pilvede all”, mõlemad 2010, „Mägede varjud”, 2013–14; „Nullpunkt”, „Keeris”, mõlemad 2015).
  • Siimisker, Leenu (Teatrileksikon)
    hingepõld on raskem harida kui Vargamäe kivirägastik ja soo”.
  • Tedre, Lii (Teatrileksikon)
    Osi Veera (Gorki Viimased, 1968 Draamateatris) Murike (Ranneti Kriminaaltango, 1968 Draamateatris) Kalle Blomkvist (Lindgreni ja Mäeotsa Meisterdetektiiv Blomkvist, 1969) Naine (Osiecka Murelimaik, 1971) Aleksandra Nikolajevna Negina (Ostrovski Talendid ja austajad, 1973) Miili (Kitzbergi ja Simmi Kosjasõit, 1974) Polly Peachum (Brechti ja Weilli Kolmekrossiooper, 1975) Terese (Saja Puutuvid, 1977) Abrahamsa (Lassila Tark neitsi, 1978) Isabella (Shakespeare’i Mõõt mõõdu vastu, 1979) proua Soames (Wilderi Meie linnake, 1980) Malda (Putninši Truuduse magus koorem, 1981) Feliciana (Lope de Vega Tantsuõpetaja, 1982) Kate Hocken (Du Maurier’ ja Soosaare Linnud, 1984) Mari (Kooli Musta kassi öösel ei näe, 1984) Liis (Lutsu ja Pedajase Soo, 1985) Marja Ivanovna Sarõntsova (Tolstoi Ja pimeduses paistab valgus, 1987) Meta Niskamägi (Wuolijoki Niskamäe noorperenaine, 1987) Leida Kask (Saluri Minek, 1988) Naine (Spiró Kanapead, 1989) Hortense (Kanderi Zorbas, 1989) Annie Halbom (Soya Jonsen kadunuke, 1991) Marie-Louise (Tremblay Igavesti Sinu, Marie-Lou, 1992) Queenie (Kerni Teatrilaev, 1992) Maarja (Kopvillemi ja Saare Toronto–Vilsandi, nõudmiseni, 1993) Skibinska (Spiró Kelm, 1994) Märta Dohna (Lagerlöfi ja Aaloe Gösta Berlingi saaga, 1994) Krista (Garpe Kõik need päevad ja ööd, 1995) Dolly (Roperi Pesumaja lood ja laulud, 1996) Soetkin (Ehala, Costeri ja Gorini Thijl Ulenspiegel, 1996) Ethel Thayer (Thompsoni Kuldse järve ääres, 1997) madame Danzard (Kesselmanni Minu õde siin majas, 1998) proua Jourdain (Molière’i Kodanlasest aadlimees, 1998) Phyllis (Gurney Sylvia, 1999) Barbara (Ulmani Midagi päikese all ehk Armastus kaubanduse vastu, 2001) Neenu Moor (Gailiti ja Palu Ekke Moor, 2002) Nadine Alster (Ābele Tumedad hirved, 2004) Vi (Stephensoni Vee mälu, 2004) Mary Doul (Synge’i Martini ja Mary lugu, 2005) Gladys Green (Lonergani Viimane näitus, 2005) vana Suzannah (Fosse Suzannah, 2006 Variuses) madame Pommeray (Schmitti Tunnete tektoonika, 2007) Laura (Alguse Janu, 2008) Vera (Sarapuu Ananassid šampanjas, 2010 Variuses) Viola ja Lily (Blomi Sinikad, 2012 Endlas) Sonja (Smirnova ja Kordemetsa Armastuse õigekiri, 2013 Endlas) Ema (Sarapuu Laborant Viiding, 2014 Variuses) Svetlana (O’Reilly Mandel ja merihobu, 2014 Endlas) Jean Horton (Harwoodi Kvartett, 2014 Endlas) Elizabeth (Hamiltoni Gaasivalgus, 2014 Endlas) Kirjandus K.
  • Mägi, Laine (Teatrileksikon)
    Autasud Helmi Tohvelmani nimeline auhind 2000 Ansamblipreemia 2001 Valgetähe V klassi teenetemärk (2012) Välisministeeriumi kultuuripreemia 2013 Eesti Kultuurkapitali audiovisuaalse kunsti sihtkapitali aastapreemia 2013 (mõlemad koos Ilmar Raagi ja Riina Sildosega) Aastast 2013 Velda Otsuse hõbepeekri hoidja Osi Susan (Poliakoffi Superdiskor, 1982) Marianne (Horváthi Lood Viini metsadest, 1983) Máire (Frieli Tõlkijad, 1984) Thérèse (Anouilh’ Metskass, 1985) Hilda (Lutsu ja Pedajase Soo, 1985) Laini (Valtoni Vägede valitsejad, 1986) Ruth (Zindeli Saialilled, 1987) Brooke Ashton (Frayni Lavalised segadused, 1987) Anna (Spiró Aed, 1988) Karin Månsdotter (Strindbergi Erik XIV, 1990) Carol Cutrere (Williamsi Orpheus allilmas, 1990) Chris (Frieli Lõikuspeo tantsud, 1992, ka liikumine) Magnolia (Kerni Teatrilaev, 1992, ka liikumine) Klaarake (Benatzky „Valge Hobuse” võõrastemaja, 1993, ka liikumine) Pepsie (Bruno Pepsie, 1994) Elisabeth Dohna (Lagerlöfi ja Aaloe Gösta Berlingi saaga, 1994, ka liikumine) Elena (Dumas’ ja Sartre’i Edmund Kean, 1995) Vana naine (Ionesco Toolid, 1996) Nadežda Fjodorovna (Tšehhovi ja Gundarsi Duell, 1997) Anna (Saalbachi Tantsutund, 1998 Ugalas, ka liikumine) Sohvi (Kõivu Kui me Moondsundi Vasseliga kreeka pähkleid kauplesime, siis ükski ei tahtnud osta, 1999 Draamateatris) Alice (Frieli Aristokraadid, 2000) Regan (Shakespeare’i Lear, 2001) Bella Berlo (Levini Kummikauplejad, 2002) proua Helene Alving (Ibseni Kummitused, 2003) Texas (Kanderi Cabaret, 2003 Vanalinnastuudios) Meeta (Kõivu Finis nihili, 2004) tantsija, laulja ja näitleja (Naela Kell näitabki täpset aega.
  • Vaarik, Marika (Teatrileksikon)
    Marika Vaarik (aastast 1994 Vaarik-Soo; 13
  • Vlassov, Jüri (Teatrileksikon)
    Osi Loll (Delaney Armunud lõvi, 1970) Niff-Niff (Undi Kolm põrsakest ja hea hunt, 1973) Ööpik (Kitzbergi ja Simmi Kosjasõit, 1974) Moritaadilaulja (Brechti ja Weilli Kolmekrossiooper, 1975) Otto (Tammsaare ja Normeti Otto Almari nägemus, 1977) Küüruke (Stasys Astreikis) (Saja Puutuvid, 1977) Prints (Rummo Tuhkatriinumäng, 1979) Aldemaro (Lope de Vega Tantsuõpetaja, 1982) Optimistenko (Majakovski Saun, 1982) Teadustaja (Horváthi Lood Viini metsadest, 1983) Jimmy Jack (Frieli Tõlkijad, 1984) Mikko Vilkastus (Kivi Nõmmekingsepad, 1985) Madjak (Lutsu ja Pedajase Soo, 1985) Alfredo Amoroso (De Filippo Filumena Marturano, 1986) Garry Lejeune (Frayni Lavalised segadused, 1987) Piittisjärvi (Paasilinna ja Murdmaa Ulguv mölder, 1988) Armand Nérond (Cosmosi Õhtust, Léon, 1989) Alfred (Lindgreni Vahtramäe Emil, 1990) Brindsley Miller (Shafferi Must komöödia, 1991) Vesiroos (Tammsaare ja Karusoo Täieline Eesti Vabariik, 1992) Frank (Kerni Teatrilaev, 1992) Jacob jt (Holbergi Miks Jeppe joob?, 1993) Skibinski (Spiró Kelm, 1994) Beerencreutz (Lagerlöfi ja Aaloe Gösta Berlingi saaga, 1994) Kasper (Egneri Kardemoni linna rahvas ja röövlid, 1995) Lible (Lutsu ja Panso Kevade, 1996) Charlie Martin (Thompsoni Kuldse järve ääres, 1997, ka muusikaline kujundus) Fr.
  • Jääger, Merle (Teatrileksikon)
    Mänginud telelavastuses „Soo” (1992), filmis („Malev”, 2005, Exitfilm, Õ-Fraktsioon; „Magnus”, 2007, Donus Films, Vitamin K Film; „Üks mu sõber”, 2011, Exitfilm) ja teleseriaalides („Kelgukoerad”, 2009; „Padjaklubi”, 2014).